ile kosztuje schab w biedronce

Zastanawiasz się, czy warto kupić lub ile kosztuje schab gotowany Biedronka? A może nie wiesz, jakie ma opinie schab gotowany Biedronka? W naszej bazie znajdziesz opinie schab gotowany Biedronka z gazetki online, informację kiedy będzie dostępny dany produkt schab gotowany z Biedronki oraz jaka jest aktualnie cena w promocji i bez Schab w plastrach Biedronka Gazetka Online październik 2023 Schab w plastrach z gazetki Biedronka. Masz upatrzony produkt schab w plastrach z gazetki Biedronka październik 2023? Zastanawiasz się, czy warto kupić lub ile kosztuje schab w plastrach Biedronka? A może nie wiesz, jakie ma opinie schab w plastrach Biedronka? Za wymienioną wódkę zapłacimy tam 17,95 zł. Dla porównania, w Netto ten sam alkohol kosztuje 19,85 zł, a w Lidlu - 19,99 zł. Natomiast ceny chleba (porównywaliśmy najtańszy towar) są podobne - 1,59 zł zapłacimy za ten produkt zarówno w Netto, jak i w Biedronce. A w Lidlu chleb jest tańszy - kosztuje 1,55 zł. Schab krotoszyński Biedronka Gazetka Online lipiec 2023 Schab krotoszyński z gazetki Biedronka. Masz upatrzony produkt schab krotoszyński z gazetki Biedronka lipiec 2023? Zastanawiasz się, czy warto kupić lub ile kosztuje schab krotoszyński Biedronka? A może nie wiesz, jakie ma opinie schab krotoszyński Biedronka? 4,83. Zastanawiasz się, gdzie kupić i ile kosztuje produkt Schab bursztynowy Pekpol? Regularnie sprawdzamy, czy jest promocja na ten produkt w Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Netto, Makro i innych sklepach. Aktualnie nie posiadamy ofert promocyjnych na ten produkt. Przeglądaj podobne oferty promocyjne do Schab bursztynowy Pekpol! Prière Pour Rencontrer L Amour De Sa Vie. W styczniu tego roku najbardziej, bo aż o 38% podrożała margaryna, na kolejnych miejscach jest mąka (20%) i cukier (17%). Potaniały natomiast warzywa – ziemniaki o 34%, cebula o 28% i kapusta o 24%. Gdzie aktualnie zrobisz zakupy najtaniej? Sprawdzamy! Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Biedronce? Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Lidlu? Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Auchan? Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Kaufland? Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Tesco? To, gdzie jest najtaniej? Podsumowanie Firma ASM Sales Force Agency co miesiąc liczy, ile w hipermarketach (stacjonarnych i online) oraz w dyskontach kosztuje koszyk podstawowych zakupów z następujących kategorii: pieczywo, mięso, nabiał, owoce i warzywa. Jest drożej niż w poprzednim miesiącu. A my dodatkowo sprawdzamy aktualne promocje z gazetek różnych sklepów! Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Biedronce? Za podstawowe zakupy spożywcze zapłacisz w Biedronce 215,59 zł, co daje jej trzecie miejsce w zestawieniu. Aby zaoszczędzić, warto dodatkowo śledzić biedronkowe promocje, zgromadzone w gazetce. Biedronka obniżyła ceny mleka do 1,69 zł za 1 litr. Korzystna oferta obowiązuje przy zakupie 12 kartonów dla posiadaczy karty „Moja Biedronka”. Gazetka jest dostępna w sklepach, ale także na stronie internetowej. Taniej można również kupić olej, którego cena spadła z 13,99 zł do 9,90 zł, a szczegóły promocji znajdziemy w gazetce Biedronka. Aktualnie obowiązuje również niższa cena na pakowaną wędlinę. Przy kupnie trzech sztuk można zaoszczędzić aż 44% w markecie Biedronka. Gazetki zmieniają się co tydzień, warto więc śledzić je na bieżąco. Planujesz zakupy w Biedronce? Godziny otwarcia różnią się w zależności od marketu, więc warto wyszukać sobie w internecie, o której otwierają market w Twojej okolicy. Są krócej i dłużej czynne sklepy Biedronka. Godzina otwarcia to zazwyczaj 6:00 lub 6:30, a zamknięcia 21:30 albo 23:30. Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Lidlu? Zgodnie z rankingiem przeprowadzonym przez ASM Salesforce Agency Lidl jest droższy od Biedronki, a podstawowe zakupy spożywcze kosztują tam 224,52 zł. Sklep Lidl prowadzi sprzedaż stacjonarną produktów spożywczych i przemysłowych. Natomiast te drugie można zamówić sobie na internetowym „Lidl sklep”, dzięki czemu nie trzeba polować stacjonarnie na sprzęty, ubrania czy rzeczy do domu. Lidl Polska istnieje od 2002 roku, a stacjonarny sklep spożywczy jest obecny we wszystkich dużych i w większości mniejszych miast. Sam Lidl Warszawa to aż 20 placówek w różnych częściach miasta. Kiedy czynny jest Lidl? Godziny otwarcia są uzależnione od konkretnego miejsca, jednak w większości jest to 6:00 – 23:00. W jakim miejscu można znaleźć promocje? Przy wyjściu ze sklepów na stojakach są umieszczone gazetki Lidla. Gazetkę Lidla znajdziesz również online. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: „lidl gazetki”, „lidl gazetka” albo „gazetka lidl” i wyświetli Ci się strona marketu Lidl. Oferta zmienia się dwa razy w tygodniu. Warto więc być z promocjami na bieżąco. Co ciekawego znajdziesz w aktualnej gazetce Lidl? W kategorii podstawowych zakupów spożywczych warto zwrócić uwagę na kurczaka gospodarskiego, który został przeceniony o 40% i kosztuje teraz 7,69 zł za 1 kg. Gazetki Lidl to również kopalnia oszczędności dla osób, które dotknął podatek cukrowy. Za dwupak litrowej coli zapłacisz zaledwie 3,49 zł za butelkę. Czego jeszcze ceny obniżył Lidl? Gazetka najnowsza wskazuje największe promocje na: pomarańcze, pomidory i nektarynki. Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Auchan? Badanie pokazuje, że to Auchan jest aktualnie najtańszym sklepem spożywczym. Podstawowe artykuły kosztują tam teraz 206,35 zł. Do tego marketu możesz pójść stacjonarnie albo zamówić zakupy do domu z Auchan Direct. Niestety dostarcza je tylko Auchan Warszawa, więc z tego udogodnienia mogą skorzystać tylko mieszkańcy stolicy i okolic. W gazetce Auchan są zgromadzone promocje dla posiadaczy karty Skarbonka. W tym tygodniu kupią oni taniej piwo, sok czy sery pleśniowe. Auchan gazetka jest dostępna w internecie oraz można ją wziąć przy okazji zakupów w markecie. Po co jeszcze w tym tygodniu warto wybrać się do Auchana? Gazetka informuje, że w promocji są także pomarańcze, kiełbasa i serki śmietankowe. Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Kaufland? Kaufland znalazł się na czwartym miejscu w rankingów sklepów spożywczych i podstawowe zakupy zrobisz w nim za 219,36 zł. Gazetka Kauflandu wskazuje w tym tygodniu, że taniej nabędziesz schab wieprzowy, kawę rozpuszczalną oraz markowe napoje gazowe. Rodzice maluchów z pewnością ucieszy informacja, że zgodnie z danymi w gazetce Kaufland obniżono ceny pampersów. W tym tygodniu zdecydowanie opłaca kupić się mleko na zapas w markecie Kaufland. Gazetka wskazuje, że kupując siedem kartonów, pięć dostaniemy gratis. Dzięki temu można zaoszczędzić aż 41% na sztuce. Gazetki Kaufland informują o korzystnych ofertach, ale jeśli często robisz zakupy właśnie w tym sklepie, to warto ściągnąć sobie aplikację na telefon. Znajdziesz tam promocje, ale także godziny otwarcia Kauflandu w Twojej okolicy. Ile kosztują podstawowe zakupy spożywcze w Tesco? Tesco jest obecnie najdroższe ze wszystkich pięciu opisanych przez nas marketów. Zakupy aktualnie kosztują tam aż 237,38 zł. Kupując podobne produkty w Auchanie możesz zaoszczędzić ponad 30 zł! Potwierdzona została już informacja, że Tesco wycofuje się z Polski, dlatego część sklepów jest już zamknięta. Od początku listopada zeszłego roku nie działa już także Tesco online. Komunikat na stronie internetowej informuje, że serwis Tesco E-zakupy został zamknięty, ale można wybrać się do pozostałych sklepów stacjonarnych. Wciąż jednak obowiązują promocje zebrane w gazetkach Tesco. Co tydzień oferta jest odświeżana, więc warto śledzić stronę internetową na bieżąco. Aktualnie gazetka Tesco przypomina o obniżonej cenie na ser żółty, paprykę, pomidory i polędwiczki wieprzowe. Warto też korzystać z superofert, które polegają na tym, że przy zakupie większej liczby sztuk danego produktu, cena jednostkowa jest obniżana w Tesco. Gazetka wskazuje, że w tym tygodniu tą promocją objęty jest: olej, cukier, brokuły i kawa rozpuszczalna. To, gdzie jest najtaniej? Podsumowanie Najtaniej jest w Auchan, Makro i Biedronce, za to aktualnie lepiej unikać zakupów w Tesco, Selgrosie i e-grocery (markety spożywcze działające wyłącznie online). Warto jednak zauważyć, że ceny w sklepach zmieniają się z tygodnia na tydzień. Jeśli chcesz rzeczywiście oszczędzać, to lepiej nie przywiązywać się do jednego miejsca, tylko kupować produkty tam, gdzie akurat jest na nie promocja. Biedronka opublikowała właśnie swoją nową gazetkę. Znajdziecie w niej wiele świetnych promocji na mięso i wędliny. Spieszcie się, bo oferta nie będzie trwała wiecznie. W sieci sklepów Biedronka czekają właśnie na klientów nowe gigantyczne promocje. Za schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo marki Kraina Mięs, zapłacicie teraz aż 47% taniej – tylko 8,99 zł/kg. Limit dzienny na ten produkt to 4 kg na kartę Moja Biedronka. Oferta dostępna jest w sklepach bez lady mięsnej. Co jeszcze znalazło się na promocji w Biedronce? Nie lubicie schabu? Kupcie więc świeże uda lub podudzia z kurczaka marki Kraina Mięs, które kosztują teraz w Biedronce tylko 4,99 zł/kg. Na promocji znalazła się również tradycyjna wędlina. Za szynkę klasyczną również oznaczoną logo Kraina Wędlin zapłacicie teraz tylko 1,59 zł za 100 gramów. Oferta dostępna jest w sklepach bez lady mięsnej. Biedronka przygotowała też coś dla miłośników owoców. Za kilogram świeżych jasnych winogron bez pestek zapłacicie teraz tylko 3,99 zł, czyli aż o połowę taniej niż zwykle. Możecie też kupić smaczne polskie jabłka aż o 42% taniej – za jedyne 1,99 zł/kg. Do wyboru macie takie odmiany jak: jonagold ligol szampion lobo cortland rubin golden delicious Ile kosztuje Milka w promocji w Biedronce? Biedronka przygotowała też prawdziwą gratkę dla wielbicieli czekolady Milka. Przy zakupie trzech dowolnych czekolad tej marki, zapłacicie za każde z opakowań aż 41% taniej, tylko 6,99 zł za maxi opakowanie. Na promocji jest też kawa MK Cafe. Za kilogramową kawę ziarnistą MK Cafe Premium, zapłacicie teraz aż 22% taniej, tylko 34,99 zł (regularna cena tego produktu to 44,99 zł/opakowanie). Za kawę rozpuszczalną MK Cafe Gold w objętości 175 gramów, zapłacicie 22% taniej, tylko 13,99 zł (regularna cena tego produktu to 17,99 zł/opakowanie). Za kawę mieloną MK Cafe Premium o objętości 500 gramów, zapłacicie tylko 12,45 zł za opakowanie, przy zakupie dwóch opakowań. Produkt ten jest na promocji 68%. Regularna cena tej kawy to 18,99 zł/opakowanie. Do kawy świetnie będzie pasowało słodkie Rafaello. Przy zakupie dwóch opakowań pralinek, zapłacicie za drugie opakowanie aż 58% taniej – tylko 8,49 zł za 150 g. Spieszcie się, bo promocje w Biedronce nie trwają wiecznie. Źródło: Gazetka Biedronki #1 janus_z Początkujący Użytkownicy 29 postów Miejscowośćpodkarpackie Napisano 22 sty 2019 - 20:13 Planuję zrobić prostą kiełbasę tzw. chłopską i zastanawiam się nad zakupem mięsa na nią w Biedronce (producent Sokołów, hodowla i ubój w Polce), myślałem nad karkówką i szynka, aktualnie jest po 8,49 zł za Kg. Do tej pory kupowałem na ta kiełbasę tzw. ścinki wieprzowe (od takiej małej lokalnej masarni, która niby kupuje tylko świnie od okolicznych rolników,, ale słyszałem i opinie że od dużych hodowców tez kupują ), określane również u mnie w sklepie jako mięso gulaszowe w cenie 16,50zł. Kupował ktoś z was mięso na kiełbasy w Biedronce, jak z jego jakością i dziwi mnie jak to jest że można je kupić w cenie 8,49zł... Użytkownik janus_z edytował ten post 22 sty 2019 - 20:17 Do góry #2 Gość_Prz3mk0_* Gość_Prz3mk0_* Goście Napisano 22 sty 2019 - 20:15 Hehe dużo biedronek będziesz potrzebował ???? Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Do góry #3 Baca Baca Weteran Użytkownicy 1969 postów MiejscowośćWałbrzych Napisano 22 sty 2019 - 20:18 Kupował ktoś z was mięso na kiełbasy w Biedronce, jak z jego jakością i dziwi mnie jak to jest że można je kupić w cenie 8,49zł.. A co Cię dziwi patrz podaż popyt ot i wsio,ja kupuję i wielu innych, pomiędzy bajki włożyć twierdzenia, ze u zaprzyjaźnionego rolnika i na kartofelkach chowane. Użytkownik Baca edytował ten post 22 sty 2019 - 20:20 Do góry #4 janus_z janus_z Początkujący Użytkownicy 29 postów Miejscowośćpodkarpackie Napisano 22 sty 2019 - 20:28 Pytałem nawet takiego znajomego co pracuje w Sokołowie, czy to mięso nie jest czasem "szprycowane" jaką chemią ale on uparcie twierdzi, że nie..choć często spotykałem się z taką obiegową opinią..i juz sam nie wiem komu tu wierzyć. Czyli rozumiem, że też kupujesz i wyroby się jak najbardziej udają, tak ? Bo nie powiem, że kusi mnie bardzo aby kupić z 10 kg tej karkóweczki nawet ją dziś oglądałem i jest jak na moje oko OK, nic się tam nie doszukałem złego. A wiadomo w Biedronce zbyt duży i nie naciąłem się jeszcze nigdy na jakieś stare mięso, a gdzie indziej to wielokrotnie... Do góry #5 Maciekzbrzegu Maciekzbrzegu Uzależniony od forum **VIP** 4038 postów MiejscowośćBrzeg Napisano 22 sty 2019 - 20:57 Biedra dba o jakoś (celuje w średnią - sklep dyskontowy ) . Kasę robi na ilości i upustach u producentów -często trochę zbójnickich ale jak bierze np 50% wolumenu produkcji to się postawisz ? .Tak ze spoko . Ja tez tam kupuje nie zawsze ale jednak Do góry #6 Marek z Bielska Marek z Bielska Weteran **VIP** 2345 postów MiejscowośćBielsko-Biala Napisano 22 sty 2019 - 23:03 Ludzie nie bądźcie naiwni mięso w karaluchu jest z dużego koncernu mięsnego ............ dziś w gazetce ............. boczek ze skórą 7,99/kg a karkówka 8,99zl/kg ,to już jest koniec dobrego mięsa, wszystko import, rolnicy jeszcze trochę i nie dają rady......no cóż ................ naród się cieszy jak tanio,ceną będą za to wizyty z chorobami u lekarzy,ale to dla świadomych pozostawiam. Użytkownik EAnna edytował ten post 23 sty 2019 - 09:07 złagodzenie treści zgodnie z regulaminem Do góry #7 markis markis Użytkownik Użytkownicy 168 postów MiejscowośćOstróda Napisano 22 sty 2019 - 23:10 Karkówkę do pieczenia można kupić, a do wędlin ? Ja kiełbasy wywaliłem do kubła i nigdy wiecej - być może miałem pecha. Do góry #8 sverige2 sverige2 Uzależniony od forum Użytkownicy 7363 postów MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja Napisano 23 sty 2019 - 05:17 Kupując w Polskiej w Biedronce w Ciechocinku, nigdy się nie zawiodłem, a teraz tu na Święta podkusiło mnie jakieś licho, i kupiłem karkówkę aby zrobić "Świątecznej białej", niby to karkówka świeża, ale "duńska", w lokalnym NETTO w Lund, i cooo ? Cała kiełbacha "na śmietnik", więc bywa różnie, a za takie tanie pieniądze to ew. karma dla psa wychodzi drożej, więc ryzyko żadne, więc "kak gawariat francuzy, biez pał litra nie razbieriosz" . Użytkownik sverige2 edytował ten post 23 sty 2019 - 05:18 Do góry #9 Baca Baca Weteran Użytkownicy 1969 postów MiejscowośćWałbrzych Napisano 23 sty 2019 - 06:18 @sverige2, Jarku z mojego doświadczenia wynika, że karkówka ma tendencję do powiedzmy niezbyt świeżości,też miałem taki przypadek wiec jeżeli mogę to unikam zakupu karkówki w vacum Użytkownik EAnna edytował ten post 23 sty 2019 - 09:08 uaktualnienie odpowiedzi po korekcie źródła Do góry #10 Maciekzbrzegu Maciekzbrzegu Uzależniony od forum **VIP** 4038 postów MiejscowośćBrzeg Napisano 23 sty 2019 - 08:30 rolnicy jeszcze trochę i nie dają rady Marku mamy wielką ale to wielką nadwyżkę w eksporcie żywności . Więc raczej nie mówny o zamknięciu granic . Bo działa to w dwie strony Bo dopiero wtedy będzie dramat dla polskiego rolnictwa . Użytkownik EAnna edytował ten post 23 sty 2019 - 09:09 uaktualnienie po korekcie źródłą Do góry #11 averoy averoy Użytkownik Użytkownicy 127 postów MiejscowośćEU Napisano 23 sty 2019 - 10:16 Jeden jedyny raz kupilem mieso na kielbase z duroc swini, smak poezja,ale cena miesa za kg jest obledna. Pozdrawiam Do góry #12 sverige2 sverige2 Uzależniony od forum Użytkownicy 7363 postów MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja Napisano 23 sty 2019 - 10:37 @sverige2, Jarku z mojego doświadczenia wynika, że karkówka ma tendencję do powiedzmy niezbyt świeżości,też miałem taki przypadek wiec jeżeli mogę to unikam zakupu karkówki w vacum I tu mosz świętą racyję Baco kochanieńki, i tegoj się trzymojmy, haj . Do góry #13 wróbel75 wróbel75 Uzależniony od forum Użytkownicy 6541 postów MiejscowośćZachodniopomorskie Napisano 23 sty 2019 - 12:24 A ja w ostatni piątek strzeliłem focha na "stonkę" i obiecałem sobie że przestaję tam robić zakupy w ogóle. Bo z tygodnia na tydzień robi się w nich coraz gorzej. Mam w swojej miejscowości dwie i w obu burdel. Oszukują z cenami (ciągle trzeba szukać co ile kosztuje bo cen brak, albo są na innych regałach, albo te droższe zasłaniane są specjalnie towarem), Kartki z promocjami przy droższych produktach ale... nie dotyczą tych produktów (wprowadzanie w błąd). Kartony (śmieci) i palety z towarem, tak poustawiane że nie idzie przejechać wózkiem. W naszym mieście to chyba (a nawet na pewno) najgorzej wypadająca sieciówka. Bywało źle, ale teraz jest tragicznie( nie mylić z "gorzej"). Nie wiem czy firma nie zmieniła polityki i czy to nie ma wpływu na to co się tam dzieje, ale coraz częściej słyszę wschodni język a coraz mniej widzę Polaków tam pracujących. A nowi pracownicy nawet nie udają że ich obchodzi głos klienta, tylko ostentacyjnie pokazują że mają to głęboko w d. Nie będę się wypowiadał co do cen bo ich nie porównuję, ale coraz częściej zaczynam i tak kupować w małych sklepikach (lepszej jakości towar, czy owoce). Mięsa tam nigdy nie kupowałem więc nie skomentuję, ale nie skupiajcie się tylko na cenie lecz rozejrzyjcie się. Jeśli na widocznej części sklepu jest bałagan to co dopiero dzieje się na zapleczu. Nie macie pewności w jakich warunkach trzymają towar. A to czego byśmy oczekiwali, to już tylko pobożne życzenia Do góry #14 electra electra Uzależniony od forum **VIP** 7795 postów MiejscowośćSztokholm Napisano 23 sty 2019 - 12:45 Sverige dunskie ,mieso to najgorsze jakie moze byc ,,poledwiczki od nich sa nie do przejedzenia tak twarde , nie ma znaczenia czy smazysz krotka czy dlugo jeden czort , Ja tylko kupuje wolowine z importu i to najczesciej wieksze kawalki , tak samo jak schab rowniez caly tylko bez kosci , wieprzowine kupuje zazwyczaj szwedzka w ICA, czasem jest i z Polski w takich mniejszych sklepach tez nawet znosna. Netto od nas kawalek drogi i raczej jak pojedzie sie to towaru nie ma co na reklamie City gross sie popsul odkad zaczeli inaczej pakowac , jeszcze jak sie zamowi wczesniej to mozna dostac w wiekszych kawalkach . Na Hali targowej poglupieli z cenami :-) Do góry #15 sverige2 sverige2 Uzależniony od forum Użytkownicy 7363 postów MiejscowośćCiechocinek - Polska / Lund - Szwecja Napisano 23 sty 2019 - 13:01 Tak Electro, ja to wiem, i nigdy "danskiego" gucia nie kupuję, tak mnie tylko wtedy jakoś dziwnie poniosło, choć od razu miałem obawy, lecz sam wygląd był OK. Osobiście jednak to tak jak już kiedyś pisałem, będąc w Szwecji, w mięsko zaopatruję się się głównie w "CITYGROSS" Lund, mają swój własny rozbiór na miejscu i rozbierają tusze na bieżąco cały czas, i wynoszą gotowe elementy na salę do sprzedaży. Można nawet zaczekać i na zamówienie otrzymać konkretnie kawałek jaki się chce, wykroją co trzeba. Tusze mają tylko z bieżącego uboju tuczników lokalnego chowu. Robię tak od lat, i nigdy się na nich nie zawiodłem, bo mięso naprawdę "górna półka", nie wiem jak "CITYGROSS" funkcjonuje u was Stockholmie, bo u nas w Skåne to tylko "prima sort" . Do góry #16 janus_z janus_z Początkujący Użytkownicy 29 postów Miejscowośćpodkarpackie Napisano 23 sty 2019 - 13:17 Karkówkę do pieczenia można kupić, a do wędlin ? Ja kiełbasy wywaliłem do kubła i nigdy wiecej - być może miałem pecha. A co takiego się działo z ta kiełbasą? Do góry #17 electra electra Uzależniony od forum **VIP** 7795 postów MiejscowośćSztokholm Napisano 23 sty 2019 - 13:41 Sverige . mieso jest dobre wiem bo tez kupuje szczegolnie ozory watrobke nozki czy slonine i zawsze prosze zeby mi naszykowali takie wieksze kawalki, wolowine kupuje u Turka bo tam tez sami rozbieraja i jestem ich stala klientka Polsce przekonalam sie ze lepiej w markietach nie kupowac bo wszystko cieknie naszprycowaniem , na temat wyrobow z takich mies nie mam pojecja bo nigdy nie robilam ,jedynie gryll ..jak naszprycowane to leci ze az sie kopci..Tesciowa ma taka pania z bazarku i ona ma dobre mieso co prawda duzo drozej ale warto Do góry #18 Baca Baca Weteran Użytkownicy 1969 postów MiejscowośćWałbrzych Napisano 23 sty 2019 - 15:35 A ja w ostatni piątek strzeliłem focha na "stonkę" i obiecałem sobie że przestaję tam robić zakupy w ogóle. Więc co jadł nie będziesz bo wszak do Szwecji nie pojedziesz. U mnie też są jak piszesz stonki i uwierz są to jedne z lepszych sklepów, według mnie bajzel zależy od obsługi bo da się zauważyć różnice i to znaczne w zależności do którego sklepu się marka Dino i ich mięsko jest jedno z lepszych gatunkowo i cenowo. Do góry #19 wróbel75 wróbel75 Uzależniony od forum Użytkownicy 6541 postów MiejscowośćZachodniopomorskie Napisano 23 sty 2019 - 16:05 Baco, tak jak pisałem owoce czy warzywa i tak już często kupuję w małych ogrodniczych (np. ziemniak nie jest przemysłowy a jabłka nie wyglądają jak z reklamy, za to mają smak... jabłka). Mięso kupuję albo w sklepie przy masarni bądź całą blondynkę od okolicznego chłopka. Pozostało mi więc w sumie tylko mleko (na razie, bo szukam też krowy w okolicy) itp rzeczy ale po pierwsze można je kupić u za rogiem bądź w innym dyskoncie. Mam ty jeszcze do wyboru "psa", "muszkietera", disco Polo, czy Lida (nie chcę robić kryptoreklamy więc nie używam nazw) tak więc nie muszę kupować w stonce. Sklep jako sklep był super ale w ostatnich miesiącach się Najnowsze badania Koszyka Cenowego obejmuje sklepy convenience sieci Carrefour, Lewiatan i Żabka. Zostało przeprowadzone 15 lipca br. Czy jest cukier w sklepach osiedlowych? Nasi ankieterzy odwiedzili tym razem sklepy osiedlowe w sześciu miastach: Warszawie, Bydgoszczy, na Górnym Śląsku, w Trójmieście i Lublinie. W badanych przez niech tego dnia sieciach nie było problemu z brakiem cukru. Towar był we wszystkich sklepach. Ile kosztuje cukier w sklepach osiedlowych? W sklepach Lewiatan kilogram cukru kosztował 4,99 zł, dokładnie tyle samo, co podczas ostatniego badania, przeprowadzonego w maju br. Ale jeszcze w marcu w niektórych lokalizacjach można było kupić cukier za 2,99 zł. W placówkach Carrefour Express cukier kosztował 4,50 zł. Tutaj również nie odnotowaliśmy wahań cen względem maja. W marcu cukier był jednak tańszy i kosztował 3,99 zł za kilogram. Ile zapłacimy za kilogram cukru w Żabce? W lipcu to wydatek 5,20 zł. W maju produkt ten kosztował 3,99 zł, a w marcu - 3,70 zł. Ile wydamy na koszyk 50 produktów? Zakupy w sklepach osiedlowych są najdroższe. Płacimy więcej za wygodę i bliskość placówki, ale zazwyczaj nie robimy tam dużych zakupów. Cały badany przez nasz Koszyk 50 produktów w sklepach Lewiatan kosztował w lipcu, w zależności od lokalizacji, od 395 zł do 406 zł. W maju za zakupy w tej sieci płaciliśmy od 409 zł do 413 zł, a w marcu od 395 zł do 400 zł. Zakupy w Carrefourze Express to wydatek rzędu 462 zł w większości badanych przez nas lokalizacji. W maju sieć proponowała zakupy od 449 zł do 451 zł, a w marcu za 420 zł - 427 zł. Co najbardziej podrożało w Carrefourze? Masło, jaja, schab. Żabka jest najdroższa w naszym zestawieniu. Za cały Koszyk musielibyśmy zapłacić aż 477 zł. W maju zakupy kosztowały ok. 457 zł, a w marcu 428 zł. Podrożała większość produktów z Koszyka. Tańsze są banany, pomarańcze, pomidory i papryka. Poznaj najnowsze ceny w sklepach osiedlowych Koszyk cen uwzględnia ceny 50 produktów brandowych, a w przypadku ich braku - ceny średnie z innych porównywanych sklepów. W wypadku, gdy produkt występuje w sklepie w innej gramaturze niż przyjęta w projekcie i podana na stronie, cena jest przeliczana do wskazanej wielkości, np. 1 litr, 1 kilogram, itp.

ile kosztuje schab w biedronce